Jugadors

Cos Tècnic

Jaume Casadevall

Naixement01/07/1969

Joan Carles Baena

Naixement21/05/1964

Joaquim Simón

Naixement11/12/2000

Quima Barceló (Delegada)

Naixement27/04/1973

CAMPIONAT TERRITORIAL NIVELL B

2a FASE – GRUP 2

Propers Partits

DataLocal VisitantHorariEquip
23/03/2019C.B. Escolàpies Figueres C.B. Blanes12:00Pre-infantil B masculí
03/04/2019C.E. Caldes de Malavella C.B. Blanes9:00Pre-infantil B masculí
06/04/2019C.B. Adepaf C.B. Blanes12:15Pre-infantil B masculí
27/04/2019C.B. Blanes C.B. Campdevànol11:00Pre-infantil B masculí
04/05/2019U.A. Tossa C.B. Blanes10:30Pre-infantil B masculí

Darrers Resultats

DataLocal VisitantEquipResultats
16/03/2019C.B. Blanes C.B. Grifeu LlançàPre-infantil B masculí
55 - 31
02/03/2019C.B. Blanes C.B. Sant HilariPre-infantil B masculí
30 - 63
23/02/2019Escola Pia Olot C.B. BlanesPre-infantil B masculí
49 - 54
16/02/2019C.B. Blanes U.A. TossaPre-infantil B masculí
2 - 0
09/02/2019C.B. Campdevànol C.B. BlanesPre-infantil B masculí
32 - 70

Resultats del grup, classificació i calendari

CAMPIONAT TERRITORIAL NIVELL B

1a FASE – GRUP 2

Darrers Resultats

DataLocal VisitantEquipResultats
01/12/2018C.B. Escolàpies Figueres C.B. BlanesPre-infantil B masculí
45 - 35
24/11/2018C.B. Blanes C.B. SaltPre-infantil B masculí
33 - 73
17/11/2018C.B. Blanes C.B. Grifeu LlançàPre-infantil B masculí
58 - 47
10/11/2018C.B. Banyoles C.B. BlanesPre-infantil B masculí
85 - 34
03/11/2018C.B. Blanes C.B. OlotPre-infantil B masculí
56 - 59

Resultats del grup, classificació i calendari

HORARIS HABITUALS D’ENTRENAMENT
Dilluns de 19.00 a 20.15 h (pista verda Q3)
Dimecres de 18.45 a 20.00 h (pista verda Q3)
Divendres de 19.15 a 20.30 h (pista verda Q2)

HORARI HABITUAL DELS PARTITS A CASA
Dissabte a les 09.30 h (pista verda Q3)

Notícies

  • Èxit d’assistència a la xerrada sobre nutrició

  • Nova trobada d’escoles de bàsquet a la Ciutat Esportiva

  • Els minis masculins fan un entrenament dins l’Espai Fem Club!

  • Què menjar quan fem esport?