Primer equip masculí fase prèvia

(Jornada 1)
82 - 52
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — CEEB Tordera

(Jornada 1)
60 - 101
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 1)
62 - 54
Primer equip masculí

C.B. Canet — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 1)
57 - 65
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 1)
40 - 70
Primer equip masculí

Maristes Ademar — El Masnou Basquetbol

(Jornada 1)
78 - 69
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — AECAM Santa Susanna

(Jornada 1)
71 - 63
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — C.B. Quart

(Jornada 2)
76 - 52
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B.U. Lloret

(Jornada 2)
79 - 63
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — C.B. Canet

(Jornada 2)
56 - 85
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — A.E. Badalonès

(Jornada 2)
58 - 72
Primer equip masculí

C.B. Quart — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 2)
59 - 51
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — Maristes Ademar

(Jornada 2)
81 - 60
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — U.B. Sant Adrià

(Jornada 2)
61 - 60
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Guíxols

(Jornada 3)
75 - 74
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 3)
46 - 65
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 3)
82 - 67
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 3)
70 - 79
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — C.B. Quart

(Jornada 3)
64 - 73
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — AECAM Santa Susanna

(Jornada 3)
69 - 42
Primer equip masculí

C.B. Canet — CEEB Tordera

(Jornada 3)
57 - 78
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — U.B. Sant Adrià

(Jornada 4)
65 - 70
Primer equip masculí

CEEB Tordera — Maristes Ademar

(Jornada 4)
75 - 73
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — El Masnou Basquetbol

(Jornada 4)
55 - 59
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — A.E. Badalonès

(Jornada 4)
53 - 67
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 4)
71 - 47
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B. Guíxols

(Jornada 4)
56 - 69
Primer equip masculí

C.B. Quart — C.B. Canet

(Jornada 5)
59 - 84
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — U.B. Sant Adrià

(Jornada 5)
54 - 62
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — CEEB Tordera

(Jornada 5)
72 - 100
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — AECAM Santa Susanna

(Jornada 5)
70 - 69
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 5)
43 - 41
Primer equip masculí

C.B. Canet — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 5)
72 - 61
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B. Guíxols

(Jornada 5)
40 - 59
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B. Quart

(Jornada 6)
59 - 67
Primer equip masculí

CEEB Tordera — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 6)
76 - 88
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — A.E. Badalonès

(Jornada 6)
68 - 88
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 6)
93 - 47
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B.U. Lloret

(Jornada 6)
77 - 72
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B. Canet

(Jornada 6)
60 - 46
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — Maristes Ademar

(Jornada 6)
54 - 79
Primer equip masculí

C.B. Quart — El Masnou Basquetbol

(Jornada 7)
71 - 51
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — CEEB Tordera

(Jornada 7)
81 - 68
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 7)
74 - 64
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B. Quart

(Jornada 7)
56 - 83
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — C.B. Guíxols

(Jornada 7)
56 - 55
Primer equip masculí

Maristes Ademar — AECAM Santa Susanna

(Jornada 7)
80 - 70
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 7)
52 - 57
Primer equip masculí

C.B. Canet — U.B. Sant Adrià

(Jornada 8)
95 - 40
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B.U. Lloret

(Jornada 8)
55 - 65
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — Maristes Ademar

(Jornada 8)
92 - 53
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — C.B. Canet

(Jornada 8)
74 - 82
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — El Masnou Basquetbol

(Jornada 8)
81 - 84
Primer equip masculí

C.B. Quart — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 8)
82 - 54
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 9)
67 - 61
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B. Quart

(Jornada 9)
81 - 56
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — U.B. Sant Adrià

(Jornada 9)
71 - 53
Primer equip masculí

C.B. Canet — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 9)
69 - 63
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B.U. Lloret

(Jornada 9)
70 - 55
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 9)
48 - 69
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B. Guíxols

(Jornada 10)
78 - 82
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 10)
75 - 65
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — Maristes Ademar

(Jornada 10)
77 - 73
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — C.B. Canet

(Jornada 10)
61 - 54
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 10)
63 - 46
Primer equip masculí

C.B. Quart — A.E. Badalonès

(Jornada 10)
75 - 62
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — El Masnou Basquetbol

(Jornada 10)
66 - 63
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — CEEB Tordera

(Jornada 11)
54 - 79
Primer equip masculí

CEEB Tordera — AECAM Santa Susanna

(Jornada 11)
51 - 74
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 11)
56 - 61
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B. Guíxols

(Jornada 11)
69 - 66
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — U.B. Sant Adrià

(Jornada 11)
62 - 63
Primer equip masculí

C.B. Quart — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 11)
79 - 58
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B. Canet

(Jornada 11)
74 - 62
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B.U. Lloret

(Jornada 9)
68 - 75
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — AECAM Santa Susanna

(Jornada 4)
75 - 54
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — C.B.U. Lloret

(Jornada 8)
74 - 55
Primer equip masculí

CEEB Tordera — A.E. Badalonès

(Jornada 12)
68 - 65
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — CEEB Tordera

(Jornada 12)
77 - 49
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 12)
56 - 79
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — El Masnou Basquetbol

(Jornada 12)
35 - 43
Primer equip masculí

C.B. Canet — Maristes Ademar

(Jornada 12)
69 - 75
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 12)
43 - 71
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 13)
61 - 54
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B. Guíxols

(Jornada 13)
56 - 63
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 13)
61 - 70
Primer equip masculí

Maristes Ademar — A.E. Badalonès

(Jornada 13)
71 - 64
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B. Canet

(Jornada 13)
118 - 50
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B.U. Lloret

(Jornada 13)
52 - 66
Primer equip masculí

C.B. Quart — U.B. Sant Adrià

(Jornada 13)
84 - 48
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — AECAM Santa Susanna

(Jornada 14)
85 - 73
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — Maristes Ademar

(Jornada 14)
102 - 35
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — C.B.U. Lloret

(Jornada 14)
53 - 38
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B. Canet

(Jornada 14)
83 - 78
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — A.E. Badalonès

(Jornada 14)
48 - 90
Primer equip masculí

C.B. Quart — C.B. Guíxols

(Jornada 14)
73 - 65
Primer equip masculí

CEEB Tordera — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 14)
60 - 89
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — U.B. Sant Adrià

(Jornada 12)
86 - 73
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B. Quart

(Jornada 15)
70 - 77
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — AECAM Santa Susanna

(Jornada 15)
88 - 69
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B. Quart

(Jornada 15)
72 - 42
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 15)
76 - 83
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — CEEB Tordera

(Jornada 15)
66 - 75
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — El Masnou Basquetbol

(Jornada 15)
56 - 49
Primer equip masculí

C.B. Canet — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 15)
57 - 55
Primer equip masculí

Maristes Ademar — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 16)
50 - 61
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — Maristes Ademar

(Jornada 16)
83 - 73
Primer equip masculí

C.B. Quart — C.B.U. Lloret

(Jornada 16)
74 - 66
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B. Canet

(Jornada 16)
77 - 49
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — A.E. Badalonès

(Jornada 16)
68 - 73
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — El Masnou Basquetbol

(Jornada 17)
84 - 69
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — AECAM Santa Susanna

(Jornada 17)
67 - 65
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 17)
81 - 71
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — U.B. Sant Adrià

(Jornada 17)
64 - 73
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 17)
59 - 61
Primer equip masculí

Maristes Ademar — CEEB Tordera

(Jornada 17)
79 - 69
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 18)
72 - 76
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 18)
68 - 52
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — A.E. Badalonès

(Jornada 18)
84 - 60
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B.U. Lloret

(Jornada 18)
89 - 79
Primer equip masculí

CEEB Tordera — El Masnou Basquetbol

(Jornada 18)
68 - 43
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Canet

(Jornada 18)
53 - 50
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 18)
76 - 69
Primer equip masculí

C.B. Quart — Maristes Ademar

(Jornada 19)
77 - 76
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B. Guíxols

(Jornada 19)
67 - 50
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — CEEB Tordera

(Jornada 19)
57 - 52
Primer equip masculí

C.B. Canet — AECAM Santa Susanna

(Jornada 19)
57 - 63
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 19)
51 - 76
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — U.B. Sant Adrià

(Jornada 19)
56 - 70
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 16)
66 - 71
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B. Guíxols

(Jornada 20)
81 - 52
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B. Canet

(Jornada 20)
66 - 64
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — A.E. Badalonès

(Jornada 20)
88 - 60
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — Maristes Ademar

(Jornada 20)
81 - 60
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — El Masnou Basquetbol

(Jornada 20)
86 - 52
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — C.B.U. Lloret

(Jornada 20)
45 - 60
Primer equip masculí

C.B. Quart — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 19)
78 - 90
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B. Quart

(Jornada 21)
68 - 55
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — C.B. Quart

(Jornada 21)
59 - 70
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — AECAM Santa Susanna

(Jornada 21)
54 - 88
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 21)
65 - 62
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 21)
43 - 66
Primer equip masculí

C.B. Canet — C.B. Guíxols

(Jornada 21)
58 - 67
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — CEEB Tordera

(Jornada 21)
37 - 61
Primer equip masculí

Maristes Ademar — U.B. Sant Adrià

(Jornada 16)
75 - 83
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 24)
82 - 71
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — CEEB Tordera

(Jornada 22)
70 - 73
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 22)
60 - 55
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B. Canet

(Jornada 22)
67 - 68
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — Maristes Ademar

(Jornada 22)
60 - 94
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — A.E. Badalonès

(Jornada 22)
42 - 83
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 22)
55 - 63
Primer equip masculí

C.B. Quart — CEEB Tordera

(Jornada 22)
73 - 79
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — El Masnou Basquetbol

(Jornada 17)
79 - 57
Primer equip masculí

C.B. Canet — C.B. Quart

(Jornada 23)
59 - 67
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 23)
69 - 70
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — AECAM Santa Susanna

(Jornada 23)
43 - 67
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B. Guíxols

(Jornada 23)
71 - 69
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — U.B. Sant Adrià

(Jornada 23)
89 - 45
Primer equip masculí

C.B. Canet — C.B.U. Lloret

(Jornada 23)
65 - 66
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — C.B. Quart

(Jornada 23)
36 - 64
Primer equip masculí

Maristes Ademar — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 20)
77 - 56
Primer equip masculí

CEEB Tordera — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 24)
78 - 88
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — El Masnou Basquetbol

(Jornada 24)
67 - 44
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 24)
69 - 78
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — Maristes Ademar

(Jornada 24)
63 - 60
Primer equip masculí

C.B. Canet — A.E. Badalonès

(Jornada 24)
57 - 64
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

(Jornada 24)
74 - 68
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Quart

(Jornada 25)
46 - 56
Primer equip masculí

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — C.B. Guíxols

(Jornada 25)
53 - 81
Primer equip masculí

A. Bàsquet Bufalà — Muralla Òptica C.B. Blanes

(Jornada 25)
74 - 64
Primer equip masculí

C.B. Quart — AECAM Santa Susanna

(Jornada 25)
99 - 65
Primer equip masculí

El Masnou Basquetbol — C.B.U. Lloret

(Jornada 25)
74 - 50
Primer equip masculí

C.B. Vilassar de Dalt — A.E. Badalonès

(Jornada 25)
51 - 61
Primer equip masculí

Maristes Ademar — C.B. Canet

(Jornada 25)
59 - 72
Primer equip masculí

CEEB Tordera — U.B. Sant Adrià

(Jornada 26)
80 - 63
Primer equip masculí

C.B. Guíxols — CEEB Tordera

(Jornada 26)
59 - 91
Primer equip masculí

C.B.U. Lloret — A. Bàsquet Bufalà

(Jornada 26)
60 - 58
Primer equip masculí

AECAM Santa Susanna — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 26)
74 - 50
Primer equip masculí

U.B. Sant Adrià — C.B. Quart

(Jornada 26)
70 - 60
Primer equip masculí

C.B. Canet — El Masnou Basquetbol

(Jornada 26)
75 - 39
Primer equip masculí

A.E. Badalonès — Maristes Ademar

(Jornada 26)
76 - 61
Primer equip masculí

Muralla Òptica C.B. Blanes — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena