• C.B. BLANES CEIGRUP

Campionat Catalunya 2a Categoria Femení

fase prèvia - grup 1

PRIMERA VOLTA 2023-24

Jornada 1

(Jornada 1)
62 - 38
Primer equip femení

C.B. L’Escala — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 1)
42 - 57
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 1)
50 - 60
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — GEIEG

(Jornada 1)
48 - 76
Primer equip femení

SD Espanyol — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 1)
44 - 59
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — U.E. Claret

(Jornada 1)
46 - 64
Primer equip femení

F.C. Martinenc — CE La Salle Bonanova

(Jornada 1)
70 - 78
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Vilablareix

Jornada 2

(Jornada 2)
51 - 50
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — Llavaneres Maresme

(Jornada 2)
49 - 32
Primer equip femení

GEIEG — F.C. Martinenc

(Jornada 2)
44 - 48
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 2)
49 - 55
Primer equip femení

U.E. Claret — C.B. L’Escala

(Jornada 2)
88 - 60
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — Bisbal Bàsquet

(Jornada 2)
73 - 43
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — El Masnou Basquetbol

(Jornada 2)
49 - 36
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — SD Espanyol

Jornada 3

(Jornada 3)
38 - 55
Primer equip femení

F.C. Martinenc — C.B. Vilablareix

(Jornada 3)
55 - 59
Primer equip femení

C.B. L’Escala — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 3)
39 - 65
Primer equip femení

SD Espanyol — GEIEG

(Jornada 3)
61 - 57
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — CE La Salle Bonanova

(Jornada 3)
46 - 44
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — U.E. Claret

(Jornada 3)
53 - 49
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — El Masnou Basquetbol

(Jornada 3)
63 - 69
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — C.E. Diagonal Mar

Jornada 4

(Jornada 4)
58 - 49
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 4)
73 - 52
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — SD Espanyol

(Jornada 4)
64 - 50
Primer equip femení

GEIEG — Bisbal Bàsquet

(Jornada 4)
58 - 48
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — F.C. Martinenc

(Jornada 4)
43 - 48
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — Llavaneres Maresme

(Jornada 4)
56 - 85
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — C.B. L’Escala

(Jornada 4)
57 - 51
Primer equip femení

U.E. Claret — C.B. Vilassar de Dalt

Jornada 5

(Jornada 5)
42 - 49
Primer equip femení

SD Espanyol — El Masnou Basquetbol

(Jornada 5)
53 - 62
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 5)
43 - 42
Primer equip femení

U.E. Claret — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 5)
46 - 44
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — F.C. Martinenc

(Jornada 5)
63 - 52
Primer equip femení

C.B. L’Escala — CE La Salle Bonanova

(Jornada 5)
44 - 70
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — C.B. Vilablareix

(Jornada 5)
60 - 57
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — GEIEG

Jornada 6

(Jornada 6)
33 - 58
Primer equip femení

F.C. Martinenc — SD Espanyol

(Jornada 6)
68 - 77
Primer equip femení

GEIEG — C.B. L’Escala

(Jornada 6)
66 - 71
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 6)
68 - 70
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — Bisbal Bàsquet

(Jornada 6)
52 - 47
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 6)
64 - 58
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — Llavaneres Maresme

(Jornada 6)
67 - 33
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — U.E. Claret

Jornada 7

(Jornada 7)
67 - 48
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — F.C. Martinenc

(Jornada 7)
65 - 58
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 7)
55 - 72
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — GEIEG

(Jornada 7)
53 - 42
Primer equip femení

U.E. Claret — CE La Salle Bonanova

(Jornada 7)
50 - 58
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — El Masnou Basquetbol

(Jornada 7)
67 - 51
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — SD Espanyol

(Jornada 7)
21:00
Primer equip femení

C.B. L’Escala — C.B. Vilablareix

Jornada 8

(Jornada 8)
38 - 49
Primer equip femení

F.C. Martinenc — Llavaneres Maresme

(Jornada 8)
50 - 43
Primer equip femení

GEIEG — U.E. Claret

(Jornada 8)
74 - 56
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 8)
70 - 45
Primer equip femení

SD Espanyol — Bisbal Bàsquet

(Jornada 8)
59 - 64
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — C.B. L’Escala

(Jornada 8)
65 - 50
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 8)
62 - 65
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — C.B. Vilassar de Dalt

Jornada 9

(Jornada 9)
38 - 61
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 9)
56 - 42
Primer equip femení

C.B. L’Escala — F.C. Martinenc

(Jornada 9)
68 - 39
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — El Masnou Basquetbol

(Jornada 9)
48 - 54
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — GEIEG

(Jornada 9)
41 - 54
Primer equip femení

U.E. Claret — C.B. Vilablareix

(Jornada 9)
63 - 62
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — SD Espanyol

(Jornada 9)
70 - 63
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — CE La Salle Bonanova

Jornada 10

(Jornada 10)
57 - 52
Primer equip femení

GEIEG — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 10)
44 - 40
Primer equip femení

F.C. Martinenc — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 10)
49 - 58
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — Llavaneres Maresme

(Jornada 10)
50 - 68
Primer equip femení

SD Espanyol — C.B. L’Escala

(Jornada 10)
38 - 41
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — U.E. Claret

(Jornada 10)
59 - 70
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 10)
47 - 41
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — CEIGRUP C.B. Blanes

Jornada 11

(Jornada 11)
62 - 39
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — El Masnou Basquetbol

(Jornada 11)
57 - 44
Primer equip femení

C.B. L’Escala — Bisbal Bàsquet

(Jornada 11)
63 - 65
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — C.B. Vilablareix

(Jornada 11)
44 - 54
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — SD Espanyol

(Jornada 11)
67 - 73
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — GEIEG

(Jornada 11)
48 - 42
Primer equip femení

U.E. Claret — F.C. Martinenc

(Jornada 11)
52 - 46
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — Llavaneres Maresme

Jornada 12

(Jornada 12)
65 - 58
Primer equip femení

F.C. Martinenc — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 12)
53 - 46
Primer equip femení

SD Espanyol — U.E. Claret

(Jornada 12)
65 - 59
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 12)
46 - 55
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — GEIEG

(Jornada 12)
34 - 66
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 12)
50 - 54
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — C.B. L’Escala

(Jornada 12)
72 - 50
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — CE La Salle Bonanova

Jornada 13

(Jornada 13)
54 - 68
Primer equip femení

GEIEG — C.B. Vilablareix

(Jornada 13)
67 - 38
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — SD Espanyol

(Jornada 13)
40 - 50
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — Llavaneres Maresme

(Jornada 13)
56 - 43
Primer equip femení

C.B. L’Escala — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 13)
74 - 49
Primer equip femení

U.E. Claret — Bisbal Bàsquet

(Jornada 13)
54 - 66
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — El Masnou Basquetbol

(Jornada 13)
68 - 50
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — F.C. Martinenc

SEGONA VOLTA 2023-24

Jornada 14

(Jornada 14)
49 - 57
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — Bisbal Bàsquet

(Jornada 14)
74 - 41
Primer equip femení

GEIEG — El Masnou Basquetbol

(Jornada 14)
50 - 45
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — C.B. L’Escala

(Jornada 14)
37 - 53
Primer equip femení

U.E. Claret — Llavaneres Maresme

(Jornada 14)
58 - 52
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — F.C. Martinenc

(Jornada 14)
56 - 50
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — SD Espanyol

(Jornada 14)
66 - 52
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — C.B. Vilassar de Dalt

Jornada 15

(Jornada 15)
46 - 67
Primer equip femení

F.C. Martinenc — GEIEG

(Jornada 15)
58 - 35
Primer equip femení

C.B. L’Escala — U.E. Claret

(Jornada 15)
50 - 47
Primer equip femení

SD Espanyol — CE La Salle Bonanova

(Jornada 15)
61 - 54
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — C.B. Vilablareix

(Jornada 15)
59 - 55
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 15)
50 - 67
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 15)
52 - 44
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — CEIGRUP C.B. Blanes

Jornada 16

(Jornada 16)
64 - 40
Primer equip femení

GEIEG — SD Espanyol

(Jornada 16)
49 - 46
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. L’Escala

(Jornada 16)
58 - 74
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 16)
74 - 55
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — Bisbal Bàsquet

(Jornada 16)
64 - 59
Primer equip femení

U.E. Claret — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 16)
67 - 62
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — Llavaneres Maresme

(Jornada 16)
69 - 61
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — F.C. Martinenc

Jornada 17

(Jornada 17)
44 - 42
Primer equip femení

F.C. Martinenc — El Masnou Basquetbol

(Jornada 17)
69 - 79
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — GEIEG

(Jornada 17)
2 - 0
Primer equip femení

SD Espanyol — C.B. Vilablareix

(Jornada 17)
53 - 47
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 17)
54 - 49
Primer equip femení

C.B. L’Escala — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 17)
68 - 53
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — CE La Salle Bonanova

(Jornada 17)
52 - 37
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — U.E. Claret

Jornada 18

(Jornada 18)
15:45
Primer equip femení

F.C. Martinenc — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 18)
16:15
Primer equip femení

GEIEG — Llavaneres Maresme

(Jornada 18)
17:45
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — U.E. Claret

(Jornada 18)
12:15
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — SD Espanyol

(Jornada 18)
17:45
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — C.B. L’Escala

(Jornada 18)
18:00
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 18)
21:30
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — Bisbal Bàsquet

Jornada 19

(Jornada 19)
17:45
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — El Masnou Basquetbol

(Jornada 19)
18:00
Primer equip femení

SD Espanyol — F.C. Martinenc

(Jornada 19)
10:45
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — CE La Salle Bonanova

(Jornada 19)
17:45
Primer equip femení

C.B. L’Escala — GEIEG

(Jornada 19)
17:45
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 19)
18:15
Primer equip femení

U.E. Claret — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 19)
19:00
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — C.B. Vilablareix

Jornada 20

(Jornada 20)
15:45
Primer equip femení

F.C. Martinenc — Bisbal Bàsquet

(Jornada 20)
18:00
Primer equip femení

SD Espanyol — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 20)
10:30
Primer equip femení

GEIEG — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 20)
12:15
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — Llavaneres Maresme

(Jornada 20)
19:30
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 20)
19:30
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — U.E. Claret

(Jornada 20)
19:45
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — C.B. L’Escala

Jornada 21

(Jornada 21)
17:45
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — SD Espanyol

(Jornada 21)
17:45
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — CE La Salle Bonanova

(Jornada 21)
10:45
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — C.B. Vilablareix

(Jornada 21)
17:00
Primer equip femení

C.B. L’Escala — El Masnou Basquetbol

(Jornada 21)
17:45
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 21)
18:15
Primer equip femení

U.E. Claret — GEIEG

(Jornada 21)
19:00
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — F.C. Martinenc

Jornada 22

(Jornada 22)
15:45
Primer equip femení

F.C. Martinenc — C.B. L’Escala

(Jornada 22)
16:15
Primer equip femení

GEIEG — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 22)
18:00
Primer equip femení

SD Espanyol — Llavaneres Maresme

(Jornada 22)
12:15
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 22)
17:45
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — Bisbal Bàsquet

(Jornada 22)
19:00
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — U.E. Claret

(Jornada 22)
19:30
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — C.E. Diagonal Mar

Jornada 23

(Jornada 23)
17:00
Primer equip femení

C.B. L’Escala — SD Espanyol

(Jornada 23)
17:45
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Vilablareix

(Jornada 23)
10:45
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — F.C. Martinenc

(Jornada 23)
17:45
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — CE La Salle Bonanova

(Jornada 23)
18:15
Primer equip femení

U.E. Claret — El Masnou Basquetbol

(Jornada 23)
19:00
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — Bisbal Bàsquet

(Jornada 23)
19:30
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — GEIEG

Jornada 24

(Jornada 24)
82 - 68
Primer equip femení

GEIEG — CE La Salle Bonanova

(Jornada 24)
15:45
Primer equip femení

F.C. Martinenc — U.E. Claret

(Jornada 24)
17:45
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — C.B. L’Escala

(Jornada 24)
18:00
Primer equip femení

SD Espanyol — B. Ateneu Montserrat

(Jornada 24)
12:15
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 24)
19:00
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 24)
19:45
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — C.E. Diagonal Mar

Jornada 25

(Jornada 25)
16:15
Primer equip femení

GEIEG — C.B. Vilassar de Dalt

(Jornada 25)
17:00
Primer equip femení

C.B. L’Escala — Llavaneres Maresme

(Jornada 25)
17:45
Primer equip femení

CEIGRUP C.B. Blanes — F.C. Martinenc

(Jornada 25)
10:45
Primer equip femení

B. Ateneu Montserrat — Bisbal Bàsquet

(Jornada 25)
18:15
Primer equip femení

U.E. Claret — SD Espanyol

(Jornada 25)
19:30
Primer equip femení

C.E. Diagonal Mar — El Masnou Basquetbol

(Jornada 25)
19:30
Primer equip femení

CE La Salle Bonanova — C.B. Vilablareix

Jornada 26

(Jornada 26)
15:45
Primer equip femení

F.C. Martinenc — C.E. Diagonal Mar

(Jornada 26)
17:45
Primer equip femení

Bisbal Bàsquet — U.E. Claret

(Jornada 26)
18:00
Primer equip femení

SD Espanyol — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 26)
12:15
Primer equip femení

El Masnou Basquetbol — CE La Salle Bonanova

(Jornada 26)
17:45
Primer equip femení

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. L’Escala

(Jornada 26)
19:00
Primer equip femení

C.B. Vilablareix — GEIEG

(Jornada 26)
19:00
Primer equip femení

Llavaneres Maresme — B. Ateneu Montserrat