LLIGA ESCOLAR

LLIGA ESCOLAR

quadre de partits

classificació

LLIGA ESCOLAR CLUB BÀSQUET BLANES

PosEquipJGPPuntsCasaForaD10RatxaPFPCDIF
132151-01-12-1G2713932
232152-00-12-1G14952-3
322041-01-02-0G2793841
431240-11-11-2P27886-8
530330-20-10-3P33298-66
611021-00-01-0G132266
710110-00-10-1P168-2

LLIGA ESCOLAR C.B. BLANES

PosEquipJGP
1321
2321
3220
4312
5303
6110
7101

totes les jornades

PRIMERA VOLTA

Jornada 1

(Jornada 1)
Ajornat
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Joan Batlle

(Jornada 1)
Ajornat
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — Cor de Maria Groc

(Jornada 1)
Ajornat
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — Quatre Vents

Jornada 2

(Jornada 2)
12 - 36
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Santa Maria

(Jornada 2)
Ajornat
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — Cor de Maria Negre

(Jornada 2)
17 - 8
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — Pinya de Rosa

Jornada 3

(Jornada 3)
32 - 26
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — Santa Maria

(Jornada 3)
38 - 24
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — Cor de Maria Groc

(Jornada 3)
21 - 6
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — SAFO NASO

Jornada 4

(Jornada 4)
14 - 41
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Quatre Vents

(Jornada 4)
16 - 42
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — Pinya de Rosa

(Jornada 4)
8 - 6
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — Cor de Maria Negre

Jornada 5

(Jornada 5)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — Pinya de Rosa

(Jornada 5)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — SAFO NASO

(Jornada 5)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — Santa Maria

Jornada 6

(Jornada 6)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — Quatre Vents

(Jornada 6)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — Joan Batlle

(Jornada 6)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — Cor de Maria Negre

Jornada 7

(Jornada 7)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — Quatre Vents

(Jornada 7)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — Pinya de Rosa

(Jornada 7)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Cor de Maria Groc

SEGONA VOLTA

Jornada 8

(Jornada 8)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — SAFO NASO

(Jornada 8)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — Cor de Maria Negre

(Jornada 8)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — Santa Maria

Jornada 9

(Jornada 9)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — Joan Batlle

(Jornada 9)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — SAFO NASO

(Jornada 9)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — Cor de Maria Groc

Jornada 10

(Jornada 10)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Pinya de Rosa

(Jornada 10)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — Joan Batlle

(Jornada 10)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — Quatre Vents

Jornada 11

(Jornada 11)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — SAFO NASO

(Jornada 11)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — Cor de Maria Groc

(Jornada 11)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — Santa Maria

Jornada 12

(Jornada 12)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — Joan Batlle

(Jornada 12)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

SAFO NASO — Cor de Maria Negre

(Jornada 12)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Santa Maria — Quatre Vents

Jornada 13

(Jornada 13)
16:45
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — Pinya de Rosa

(Jornada 13)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Joan Batlle — Cor de Maria Groc

(Jornada 13)
17:15
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Negre — Santa Maria

Jornada 14

(Jornada 14)
12:30
Lliga Escolar Pre-Mini

Pinya de Rosa — Cor de Maria Negre

(Jornada 14)
12:30
Lliga Escolar Pre-Mini

Cor de Maria Groc — SAFO NASO

(Jornada 14)
12:30
Lliga Escolar Pre-Mini

Quatre Vents — Joan Batlle