• MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES

PRIMER EQUIP MASCULÍ 2023-24

PROPER PARTIT

U.B. Sant Adrià — Muralla Òptica C.B. Blanes

02/03/2024
Sant Adrià de Besós - Pavelló Municipal

campionat de catalunya segona categoria - fase prèvia - grup 3

DARRERA JORNADA

24/02/2024
(Jornada 17)
84 - 69
Primer equip masculí
N/A

Muralla Òptica C.B. Blanes — AECAM Santa Susanna

24/02/2024
(Jornada 17)
67 - 65
Primer equip masculí
N/A

El Masnou Basquetbol — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

24/02/2024
(Jornada 17)
81 - 71
Primer equip masculí
N/A

C.B. Guíxols — U.B. Sant Adrià

25/02/2024
(Jornada 17)
64 - 73
Primer equip masculí
N/A

A.E. Badalonès — A. Bàsquet Bufalà

25/02/2024
(Jornada 17)
59 - 61
Primer equip masculí
N/A

Maristes Ademar — CEEB Tordera

25/02/2024
(Jornada 17)
79 - 69
Primer equip masculí
N/A

C.B.U. Lloret — C.B. Vilassar de Dalt

19/04/2024
(Jornada 17)
21:15
Primer equip masculí
N/A

C.B. Canet — C.B. Quart

PROPERA JORNADA

02/03/2024
(Jornada 18)
17:45
Primer equip masculí
N/A

U.B. Sant Adrià — Muralla Òptica C.B. Blanes

02/03/2024
(Jornada 18)
18:15
Primer equip masculí
N/A

C.B. Guíxols — A.E. Badalonès

02/03/2024
(Jornada 18)
19:30
Primer equip masculí
N/A

AECAM Santa Susanna — C.B.U. Lloret

03/03/2024
(Jornada 18)
17:30
Primer equip masculí
N/A

CEEB Tordera — El Masnou Basquetbol

03/03/2024
(Jornada 18)
17:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Canet

03/03/2024
(Jornada 18)
19:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — A. Bàsquet Bufalà

03/03/2024
(Jornada 18)
19:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Quart — Maristes Ademar

CAMPIONAT DE CATALUNYA SEGONA CATEGORIA - FASE PRÈVIA - GRUP 3

PosEquipJGPPuntsCasaForaD10RatxaPFPCDIF
117125297-24-48-2G61221112299
216115276-25-36-4G211791038141
316106267-23-49-1G31125974151
416106267-13-57-3P3105198170
516106265-25-46-4P11160111644
61798264-45-44-6P111961089107
71798265-44-45-5G11148109355
81798265-44-43-7P411381163-25
91798266-33-57-3G510821114-32
101789255-33-63-7P31169108881
1117710243-64-45-5P19551050-95
1216610225-21-82-8P1944997-53
1316412202-62-62-8G110251138-113
1417215192-60-92-8G110221452-430

DARRERA JORNADA

24/02/2024
(Jornada 17)
84 - 69
Primer equip masculí
N/A

Muralla Òptica C.B. Blanes — AECAM Santa Susanna

24/02/2024
(Jornada 17)
67 - 65
Primer equip masculí
N/A

El Masnou Basquetbol — C.B. Sant Gregori Vall de Llémena

24/02/2024
(Jornada 17)
81 - 71
Primer equip masculí
N/A

C.B. Guíxols — U.B. Sant Adrià

25/02/2024
(Jornada 17)
64 - 73
Primer equip masculí
N/A

A.E. Badalonès — A. Bàsquet Bufalà

25/02/2024
(Jornada 17)
59 - 61
Primer equip masculí
N/A

Maristes Ademar — CEEB Tordera

25/02/2024
(Jornada 17)
79 - 69
Primer equip masculí
N/A

C.B.U. Lloret — C.B. Vilassar de Dalt

19/04/2024
(Jornada 17)
21:15
Primer equip masculí
N/A

C.B. Canet — C.B. Quart

PROPERA JORNADA

02/03/2024
(Jornada 18)
17:45
Primer equip masculí
N/A

U.B. Sant Adrià — Muralla Òptica C.B. Blanes

02/03/2024
(Jornada 18)
18:15
Primer equip masculí
N/A

C.B. Guíxols — A.E. Badalonès

02/03/2024
(Jornada 18)
19:30
Primer equip masculí
N/A

AECAM Santa Susanna — C.B.U. Lloret

03/03/2024
(Jornada 18)
17:30
Primer equip masculí
N/A

CEEB Tordera — El Masnou Basquetbol

03/03/2024
(Jornada 18)
17:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Vilassar de Dalt — C.B. Canet

03/03/2024
(Jornada 18)
19:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Sant Gregori Vall de Llémena — A. Bàsquet Bufalà

03/03/2024
(Jornada 18)
19:45
Primer equip masculí
N/A

C.B. Quart — Maristes Ademar

CAMPIONAT DE CATALUNYA SEGONA CATEGORIA - FASE PRÈVIA - GRUP 3

PosEquipJGPPuntsCasaForaD10RatxaPFPCDIF
117125297-24-48-2G61221112299
216115276-25-36-4G211791038141
316106267-23-49-1G31125974151
416106267-13-57-3P3105198170
516106265-25-46-4P11160111644
61798264-45-44-6P111961089107
71798265-44-45-5G11148109355
81798265-44-43-7P411381163-25
91798266-33-57-3G510821114-32
101789255-33-63-7P31169108881
1117710243-64-45-5P19551050-95
1216610225-21-82-8P1944997-53
1316412202-62-62-8G110251138-113
1417215192-60-92-8G110221452-430

classificació

quadre de partits

Casa \ Fora
A. Bàsquet Bufalà   55-59 68-75 53-38 56-61 74-64 70-69 abr. 6 118-50 març 9 68-73 59-51 abr. 20 maig 4
A.E. Badalonès 64-73   78-69 79-58 72-61 abr. 21 març 10 43-71 69-63 abr. 7 66-75 maig 12 57-78 80-70
AECAM Santa Susanna abr. 13 83-78   77-72 març 14 86-73 61-54 maig 11 març 2 abr. 27 74-82 març 16 81-60 53-67
C.B. Canet 62-54 abr. 27 març 9   abr. 6 abr. 19 56-49 43-41 abr. 20 69-42 maig 11 35-43 52-57 71-53
C.B. Guíxols abr. 27 març 2 64-73 92-53   71-63 77-49 72-42 març 17 maig 11 75-62 abr. 13 81-71 68-88
C.B. Quart març 17 63-46 maig 4 56-69 48-90   81-84 62-63 83-73 abr. 13 54-79 març 3 52-66 58-72
C.B. Sant Gregori Vall de Llémena març 3 76-88 abr. 20 79-63 maig 4 abr. 6   abr. 13 102-35 71-51 75-73 50-61 69-66 56-63
C.B. Vilassar de Dalt 82-54 maig 5 84-48 març 3 61-60 abr. 28 70-55   75-54 66-63 març 17 60-46 60-89 abr. 7
C.B.U. Lloret maig 11 abr. 13 72-100 77-73 56-83 70-79 60-101 79-69   76-83 56-79 abr. 27 març 10 abr. 6
CEEB Tordera 59-67 74-55 54-79 74-66 61-54 67-61 març 16 abr. 20 76-52   març 3 65-70 maig 4 73-65
El Masnou Basquetbol 82-67 56-85 abr. 6 71-64 abr. 20 març 9 67-65 81-68 maig 4 54-62   85-73 81-56 51-74
Maristes Ademar 57-55 61-70 56-55 maig 5 48-69 40-59 46-65 març 10 74-62 59-61 40-70   abr. 7 abr. 21
U.B. Sant Adrià 78-82 77-49 70-77 març 16 71-47 maig 11 abr. 27 57-65 93-47 68-65 abr. 13 55-65   març 2
C.B. Blanes 69-75 març 16 84-69 abr. 13 març 9 88-69 maig 11 75-74 95-40 82-52 abr. 27 75-65 59-84  

CAMPIONAT CATALUNYA 2A - PRÈVIA - GRUP 3

PosEquipJGP
117125
216115
316106
416106
516106
61798
71798
81798
91798
101789
1117710
1216610
1316412
1417215