Primer equip femení Fase Prèvia

(Jornada 1)
55 - 61
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Vilablareix

(Jornada 1)
53 - 50
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 1)
66 - 55
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Sant Celoni

(Jornada 1)
53 - 47
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. La Vall d'en Bas

(Jornada 1)
62 - 40
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.E. Palamós

(Jornada 1)
71 - 39
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Granollers

(Jornada 1)
58 - 64
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Tona

(Jornada 2)
34 - 51
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Banyoles

(Jornada 2)
41 - 50
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — B.C. Fontajau

(Jornada 2)
44 - 62
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Quart

(Jornada 2)
39 - 48
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Parets

(Jornada 2)
33 - 57
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. L’Escala

(Jornada 2)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Argentona

(Jornada 2)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 3)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.E. Palamós

(Jornada 3)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — F.D. Cassanenc

(Jornada 3)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Granollers

(Jornada 3)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Tona

(Jornada 3)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Vilablareix

(Jornada 3)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. L’Escala

(Jornada 3)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Sant Celoni

(Jornada 4)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Quart

(Jornada 4)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Parets

(Jornada 4)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 4)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 4)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — B.C. Fontajau

(Jornada 4)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Banyoles

(Jornada 4)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Argentona

(Jornada 5)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Tona

(Jornada 5)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.E. Palamós

(Jornada 5)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Sant Celoni

(Jornada 5)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — F.D. Cassanenc

(Jornada 5)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. L’Escala

(Jornada 5)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 5)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Vilablareix

(Jornada 6)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Argentona

(Jornada 6)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Quart

(Jornada 6)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Parets

(Jornada 6)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 6)
19:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — B.C. Fontajau

(Jornada 6)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Granollers

(Jornada 6)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Banyoles

(Jornada 7)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — F.D. Cassanenc

(Jornada 7)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Sant Celoni

(Jornada 7)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Vilablareix

(Jornada 7)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 7)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.E. Palamós

(Jornada 7)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Parets

(Jornada 7)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. L’Escala

(Jornada 8)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Banyoles

(Jornada 8)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — B.C. Fontajau

(Jornada 8)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Tona

(Jornada 8)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Argentona

(Jornada 8)
19:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 8)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Quart

(Jornada 8)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Granollers

(Jornada 9)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.E. Palamós

(Jornada 9)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Vilablareix

(Jornada 9)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. L’Escala

(Jornada 9)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 9)
12:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Parets

(Jornada 9)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — F.D. Cassanenc

(Jornada 9)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Argentona

(Jornada 10)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Granollers

(Jornada 10)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 10)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — B.C. Fontajau

(Jornada 10)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Quart

(Jornada 10)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Banyoles

(Jornada 10)
19:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Tona

(Jornada 10)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Sant Celoni

(Jornada 11)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 11)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. L’Escala

(Jornada 11)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Parets

(Jornada 11)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Vilablareix

(Jornada 11)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Argentona

(Jornada 11)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.E. Palamós

(Jornada 11)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — B.C. Fontajau

(Jornada 12)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — F.D. Cassanenc

(Jornada 12)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Sant Celoni

(Jornada 12)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Tona

(Jornada 12)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 12)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Granollers

(Jornada 12)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Vilablareix

(Jornada 12)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Banyoles

(Jornada 13)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Argentona

(Jornada 13)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Parets

(Jornada 13)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — B.C. Fontajau

(Jornada 13)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. L’Escala

(Jornada 13)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Quart

(Jornada 13)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 13)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.E. Palamós

(Jornada 14)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — B.C. Fontajau

(Jornada 14)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Quart

(Jornada 14)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Argentona

(Jornada 14)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Banyoles

(Jornada 14)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — F.D. Cassanenc

(Jornada 14)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Parets

(Jornada 14)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. L’Escala

(Jornada 15)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.E. Palamós

(Jornada 15)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Vilablareix

(Jornada 15)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Sant Celoni

(Jornada 15)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Granollers

(Jornada 15)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — F.D. Cassanenc

(Jornada 15)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 15)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Tona

(Jornada 16)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 16)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 16)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Quart

(Jornada 16)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Banyoles

(Jornada 16)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Argentona

(Jornada 16)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — B.C. Fontajau

(Jornada 16)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Parets

(Jornada 17)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. L’Escala

(Jornada 17)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Vilablareix

(Jornada 17)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Tona

(Jornada 17)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Sant Celoni

(Jornada 17)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.E. Palamós

(Jornada 17)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Granollers

(Jornada 17)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — F.D. Cassanenc

(Jornada 18)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Argentona

(Jornada 18)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Parets

(Jornada 18)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. Granollers

(Jornada 18)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Quart

(Jornada 18)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Banyoles

(Jornada 18)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 18)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — B.C. Fontajau

(Jornada 19)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Sant Celoni

(Jornada 19)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — F.D. Cassanenc

(Jornada 19)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. L’Escala

(Jornada 19)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Vilablareix

(Jornada 19)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 19)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Tona

(Jornada 19)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.E. Palamós

(Jornada 20)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Banyoles

(Jornada 20)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — B.C. Fontajau

(Jornada 20)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Argentona

(Jornada 20)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Granollers

(Jornada 20)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Quart

(Jornada 20)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Tona

(Jornada 20)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 21)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Vilablareix

(Jornada 21)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — F.D. Cassanenc

(Jornada 21)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Parets

(Jornada 21)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.E. Palamós

(Jornada 21)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. L’Escala

(Jornada 21)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Sant Celoni

(Jornada 21)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 22)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Granollers

(Jornada 22)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 22)
17:40
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Banyoles

(Jornada 22)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Quart

(Jornada 22)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.B. Sant Celoni

(Jornada 22)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — B.C. Fontajau

(Jornada 22)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Tona

(Jornada 23)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. L’Escala

(Jornada 23)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.E. Palamós

(Jornada 23)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 23)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — C.B. Parets

(Jornada 23)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. Vilablareix

(Jornada 23)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — F.D. Cassanenc

(Jornada 23)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Argentona

(Jornada 24)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Sant Celoni

(Jornada 24)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — C.B. Tona

(Jornada 24)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Banyoles

(Jornada 24)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Granollers

(Jornada 24)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — CEIGRUP C.B. Blanes

(Jornada 24)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — C.B. Quart

(Jornada 24)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — F.D. Cassanenc

(Jornada 25)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Granollers — C.B. Parets

(Jornada 25)
17:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Tona — C.B. La Vall d’en Bas

(Jornada 25)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

CEIGRUP C.B. Blanes — C.B. Argentona

(Jornada 25)
18:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

F.D. Cassanenc — C.E. Palamós

(Jornada 25)
19:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Banyoles — B.C. Fontajau

(Jornada 25)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Sant Celoni — C.B. L’Escala

(Jornada 25)
19:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Vilablareix — C.B. Quart

(Jornada 26)
16:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.E. Palamós — C.B. Vilablareix

(Jornada 26)
17:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. L’Escala — F.D. Cassanenc

(Jornada 26)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Argentona — C.B. Granollers

(Jornada 26)
17:45
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. La Vall d’en Bas — C.B. Sant Celoni

(Jornada 26)
19:30
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Parets — C.B. Tona

(Jornada 26)
18:00
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

C.B. Quart — C.B. Banyoles

(Jornada 26)
18:15
Primer equip femení - FASE PRÈVIA

B.C. Fontajau — CEIGRUP C.B. Blanes