• C.B. BLANES

  • CATEGORIES INFERIORS

CALENDARI de categories inferiors

equips del club

totes les categories inferiors

62 - 74
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — C.B. Mollet

30 - 52
Cadet C femení

C.B. Blanes C — B.C. Palafrugell

68 - 69
Infantil masculí 1er any

C.N. Terrassa — Shoppins C.B. Blanes

45 - 56
Infantil femení

C.B. Blanes — C.E. Maristes

59 - 62
Cadet A femení

C.B. Blanes A — C.B. Prat

52 - 51
Júnior B femení

C.B. Blanes B — B.C. Fontajau

51 - 70
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — C.B. Sant Narcís

74 - 70
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — M. BOET Mataró 3 V.

36 - 58
Júnior A femení

C.B. Sant Josep — Tecnocasa C.B. Blanes A

21 - 71
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — B.C. Torroella

62 - 12
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — C.B. Sant Hilari

45 - 63
Pre-Infantil femení

C.E. Vilafant — Comas Immob. C.B. Blanes

42 - 57
Mini femení

Montessori-Palau — C.B. Blanes

20 - 99
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.B. Olot

63 - 71
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — C.B. Vic

54 - 31
Pre-Infantil masculí

B. Vedruna Palamós — Shoppins C.B. Blanes

25 - 33
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — B.C. Palafrugell

72 - 71
Cadet masculí

Llavaneres Maresme — Invoport C.B. Blanes

74 - 27
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — C.E.J. L’Hospitalet

38 - 49
Cadet A femení

M. BOET Mataró 3 V. — C.B. Blanes A

55 - 67
Júnior A masculí

Llavaneres Maresme — Vila Dental C.B. Blanes A

65 - 25
Cadet C femení

C.B.U. Lloret — C.B. Blanes C

34 - 61
Júnior B masculí

Escola Pia Olot — C.B. Blanes B

69 - 28
Júnior B femení

C.B.U. Lloret — C.B. Blanes B

4 - 54
Mini A masculí

Nou Caulés — Shoppins C.B. Blanes A

37 - 67
Mini femení

C.B. Blanes — F.D. Cassanenc

34 - 37
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — B.C. Fontajau

77 - 82
Infantil masculí promoció

Escolàpies Figueres — C.B. Blanes

23 - 81
Cadet C femení

C.B. Blanes C — U.E. La Cellera – Amer – Les Planes

20 - 93
Infantil femení

C.B. Blanes — CENG

71 - 51
Cadet B femení

C.E. Maristes Girona — C.B. Blanes B

70 - 20
Mini B masculí

B.C. Maçanet — Shoppins C.B. Blanes B

58 - 64
Infantil masculí 1er any

A.E.C.A.M. Malgrat — Shoppins C.B. Blanes

64 - 81
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — C.B. Manresa

49 - 71
Cadet A femení

C.B. Blanes A — SESE

73 - 34
Pre-Infantil masculí

C.B. Olot — Shoppins C.B. Blanes

56 - 82
Júnior A masculí

C.E. Vilafant — Vila Dental C.B. Blanes A

37 - 103
Júnior B masculí

F.P.C.E. Begur — C.B. Blanes B

46 - 66
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — JAC Sants

75 - 46
Júnior B femení

C.B. Torelló — C.B. Blanes B

82 - 32
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — C.B. Salt

35 - 59
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — C.B. Salt

58 - 69
Cadet masculí

C.B. Mir — Invoport C.B. Blanes

62 - 11
Pre-Infantil femení

Escolàpies Figueres — Comas Immob. C.B. Blanes

52 - 88
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — U.E. Mataró

17 - 67
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — C.E. Caldes de Malavella

53 - 103
Mini femení

Vedruna Girona — C.B. Blanes

42 - 47
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — C.B. Sant Gregori

55 - 60
Júnior B femení

C.B. Blanes B — C.E. Maristes Girona

48 - 81
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.B. Salt

44 - 47
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — CEEB Tordera

54 - 68
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — U.E. Mataró

53 - 55
Cadet A femení

B. DRAFT Gramenet — C.B. Blanes A

48 - 36
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — C.B. Farners

28 - 78
Mini A masculí

C.E. Maristes Girona — Shoppins C.B. Blanes A

32 - 22
Mini B masculí

CEEB Tordera — Shoppins C.B. Blanes B

31 - 80
Infantil femení

C.B. Blanes — C.E. Sant Nicolau

63 - 51
Júnior B femení

C.E. Palamós — C.B. Blanes B

73 - 17
Cadet B femení

Montessori-Palau — C.B. Blanes B

70 - 59
Infantil masculí promoció

Bàsquet Girona — C.B. Blanes

46 - 43
Cadet C femení

C.B. Vilobí — C.B. Blanes C

68 - 64
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — Bàsquet Girona

26 - 76
Mini femení

C.B. Blanes — C.B. Albera-Perelada

43 - 65
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — U.E. La Cellera – Amer – Les Planes

51 - 65
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — U.E. Claret

65 - 69
Júnior B masculí

C.B. Sant Hilari — C.B. Blanes B

65 - 60
Júnior A masculí

C.B. Mollet — Vila Dental C.B. Blanes A

105 - 21
Infantil masculí 1er any

Bàsquet Girona — Shoppins C.B. Blanes

69 - 38
Cadet A femení

C.J.E. Terrassa — C.B. Blanes A

79 - 36
Infantil femení

SESE — C.B. Blanes

48 - 66
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — C.B. Granollers

87 - 30
Cadet B femení

B. Vedruna Palamós — C.B. Blanes B

57 - 33
Pre-Infantil femení

B.C. Torroella — Comas Immob. C.B. Blanes

77 - 62
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — B.C. Fontajau

66 - 60
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — C.B. ADEPAF

5 - 55
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — C.B. Hostalric

33 - 64
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.E. Palamós

42 - 90
Mini femení

U.E. La Cellera – Amer – Les Planes — C.B. Blanes

45 - 38
Pre-Infantil masculí

C.B. ADEPAF — Shoppins C.B. Blanes

71 - 62
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Bàsquet Girona

57 - 74
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — U.E. Mataró

12 - 84
Cadet C femení

C.B. Blanes C — CESET

54 - 57
Júnior B femení

C.B. Blanes B — C.B. Farners

100 - 17
Infantil femení

C. Joventut de Badalona — C.B. Blanes

77 - 87
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — C.B. Cristinenc

73 - 71
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — Bàsquet Girona

61 - 43
Júnior A femení

U.E. Mataró — Tecnocasa C.B. Blanes A

80 - 46
Júnior B masculí

C.B. Llagostera — C.B. Blanes B

39 - 85
Infantil femení

C.B. Blanes — M. BOET Mataró 3 V.

45 - 53
Infantil masculí promoció

C.B. Olot — C.B. Blanes

14 - 64
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — C.B. Olot

74 - 68
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — Sant Gervasi

30 - 46
Mini B masculí

C.B. Cristinenc — Shoppins C.B. Blanes B

89 - 74
Mini femení

C.B. Blanes — C.B. Banyoles

23 - 73
Mini A masculí

C.B. Vilobí — Shoppins C.B. Blanes A

28 - 65
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — B.C. Fontajau

67 - 37
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — Centre Catòlic

54 - 34
Cadet C femení

F.P.C.E. Begur — C.B. Blanes C

71 - 40
Júnior B femení

U.E. La Cellera – Amer – Les Planes — C.B. Blanes B

79 - 48
Cadet A femení

Femení Osona — C.B. Blanes A

100 - 27
Cadet B femení

Bisbal Bàsquet — C.B. Blanes B

79 - 57
Cadet masculí

C.B. Vic — Invoport C.B. Blanes

57 - 56
Júnior A masculí

Salesians Badalona — Vila Dental C.B. Blanes A

64 - 14
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — Bàsquet Arbúcies

57 - 63
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — C.B. Guíxols

96 - 51
Mini femení

Uni Girona C.B. U12 — C.B. Blanes

32 - 71
Cadet C femení

C.B. Blanes C — F.D. Cassanenc

15 - 65
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — La Salle Palamós

76 - 36
Pre-Infantil femení

C.B. La Vall d’en Bas — Comas Immob. C.B. Blanes

70 - 30
Pre-Infantil masculí

C.B. Roses — Shoppins C.B. Blanes

75 - 15
Infantil femení

B. Ateneu Montserrat — C.B. Blanes

72 - 64
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — La Salle Manresa

48 - 50
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Escola Pia Olot

55 - 53
Júnior A femení

Gramenet B.C. — Tecnocasa C.B. Blanes A

71 - 43
Júnior B masculí

C.B. Sant Narcís — C.B. Blanes B

91 - 35
Infantil masculí 1er any

C.E. Sant Nicolau — Shoppins C.B. Blanes

45 - 27
Júnior B femení

B.C. Fontajau — C.B. Blanes B

76 - 26
Mini B masculí

C.B.U. Lloret — Shoppins C.B. Blanes B

44 - 78
Infantil femení

C.B. Blanes — C.B. Grup Barna

53 - 55
Infantil masculí promoció

C.B. Farners — C.B. Blanes

35 - 118
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — M. BOET Mataró 3 V.

77 - 60
Mini A masculí

A.E. Fornells — Shoppins C.B. Blanes A

90 - 40
Mini femení

C.B. Blanes — C.B. Farners

57 - 17
Cadet C femení

B.C. Torroella — C.B. Blanes C

62 - 35
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — Lestonnac

48 - 75
Júnior A masculí

C.B. Calella — Vila Dental C.B. Blanes A

53 - 33
Cadet B femení

C.B. Albera-Perelada — C.B. Blanes B

25 - 75
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — CESET

60 - 44
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — Escola Pia Olot

49 - 43
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — CESET

52 - 76
Júnior B femení

C.B. Blanes B — C.B.U. Lloret

70 - 50
Cadet masculí

M. BOET Mataró 3 V. — Invoport C.B. Blanes

61 - 80
Cadet A femení

Femení Maresme — C.B. Blanes A

92 - 42
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — C.B. Llagostera

37 - 87
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — C.B. Roses

46 - 96
Mini femení

Uni Girona C.B. U11 — C.B. Blanes

69 - 25
Pre-Infantil masculí

Bàsquet Girona — Shoppins C.B. Blanes

28 - 66
Cadet C femení

C.B. Blanes C — Bisbal Bàsquet

83 - 60
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — U.B. Sant Adrià

43 - 54
Júnior B femení

C.B. Blanes B — C.B. Torelló

34 - 93
Júnior A femení

U.E.R. Pineda de Mar — Tecnocasa C.B. Blanes A

108 - 32
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — F.P.C.E. Begur

80 - 27
Infantil femení

Sabadell Sud C.B. — C.B. Blanes

98 - 40
Infantil masculí 1er any

Sabadell Sud C.B. — Shoppins C.B. Blanes

18:30
Pre-Infantil femení

GEIEG — Comas Immob. C.B. Blanes

16:00
Infantil femení

Femení Osona — C.B. Blanes

9:00
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — C.E. Vilafant

9:00
Infantil masculí promoció

B.C. Torroella — C.B. Blanes

10:45
Júnior A masculí

C.B. Santa Coloma — Vila Dental C.B. Blanes A

10:45
Infantil femení

C.B. Blanes — Femení Osona

11:00
Mini B masculí

B.C. Palafrugell — Shoppins C.B. Blanes B

12:15
Cadet C femení

C.B. Farners — C.B. Blanes C

12:15
Infantil masculí 1er any

C.B. Granollers — Shoppins C.B. Blanes

12:30
Mini femení

C.B. Blanes — Montessori-Palau

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — Nou Caulés

16:00
Júnior B femení

C.E. Maristes Girona — C.B. Blanes B

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — SESE

16:00
Cadet B femení

Escolàpies Figueres — C.B. Blanes B

9:30
Mini A masculí

C.B. Sant Hilari — Shoppins C.B. Blanes A

12:00
Júnior B masculí

CEEB Tordera — C.B. Blanes B

15:45
Infantil femení

Uni Girona C.B. — C.B. Blanes

17:45
Cadet A femení

Lluïsos de Gràcia — C.B. Blanes A

20:15
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.B. Campdevànol

9:00
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — Escolàpies Figueres

9:00
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — Nou Caulés

9:15
Mini femení

F.D. Cassanenc — C.B. Blanes

10:30
Pre-Infantil masculí

C.E. Vilafant — Shoppins C.B. Blanes

10:45
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — B.C. Maçanet

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — B. Vedruna Palamós

10:45
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — C.N. Terrassa

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — C.E. Caldes de Malavella

12:00
Cadet masculí

C.B. Mollet — Invoport C.B. Blanes

12:00
Pre-Infantil femení

B.C. Fontajau — Comas Immob. C.B. Blanes

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Vilabàsquet Viladecans

16:00
Júnior A femení

Femení Osona — Tecnocasa C.B. Blanes A

16:00
Júnior B femení

C.B. Blanes B — C.E. Palamós

10:00
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — C.B. Sant Hilari

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — C.B. Vic

16:00
Infantil femení

C.E. Maristes — C.B. Blanes

9:00
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — Escolàpies Figueres

10:30
Infantil femení

C.B. Blanes — SESE

11:00
Mini A masculí

C.B. Salt — Shoppins C.B. Blanes A

12:00
Cadet A femení

C.B. Ipsi — C.B. Blanes A

12:00
Mini B masculí

C.E. Caldes de Malavella — Shoppins C.B. Blanes B

12:15
Infantil masculí 1er any

C.B. Vic — Shoppins C.B. Blanes

12:30
Mini femení

C.B. Blanes — Vedruna Girona

12:30
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — Llavaneres Maresme

12:30
Cadet B femení

C.B. Olot — C.B. Blanes B

12:30
Infantil masculí promoció

C.B. Salt — C.B. Blanes

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — B. Vedruna Palamós

16:00
Júnior B femení

C.B. Farners — C.B. Blanes B

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — C.B. Salt

18:00
Júnior B masculí

C.B. Cristinenc — C.B. Blanes B

10:30
Cadet C femení

C.B. Salt — C.B. Blanes C

12:00
Júnior A masculí

U.E. Sant Cugat — Vila Dental C.B. Blanes A

9:00
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — C.E. Maristes Girona

9:00
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — Bàsquet Girona

9:15
Pre-Infantil femení

C.B. Farners — Comas Immob. C.B. Blanes

10:30
Mini femení

C.B. Albera-Perelada — C.B. Blanes

10:45
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — CEEB Tordera

10:45
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — A.E.C.A.M. Malgrat

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.E. Maristes Girona

12:00
Infantil femení

CENG — C.B. Blanes

12:30
Cadet C femení

B.C. Palafrugell — C.B. Blanes C

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — C.B. Olot

16:00
Júnior B femení

C.B. Blanes B — U.E. La Cellera – Amer – Les Planes

16:00
Cadet A femení

C.B. Prat — C.B. Blanes A

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — C.B. Sant Josep

17:45
Cadet masculí

C.B. Manresa — Invoport C.B. Blanes

10:00
Júnior B masculí

C.B. Blanes B — C.B. Llagostera

16:00
Júnior A masculí

M. BOET Mataró 3 V. — Vila Dental C.B. Blanes A

9:00
Infantil masculí promoció

C.B. ADEPAF — C.B. Blanes

9:00
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — B.C. Torroella

10:30
Mini A masculí

B.C. Fontajau — Shoppins C.B. Blanes A

10:30
Mini B masculí

C.B. Hostalric — Shoppins C.B. Blanes B

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — C.B.U. Lloret

11:00
Pre-Infantil masculí

C.B. Sant Gregori — Shoppins C.B. Blanes

12:30
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — C.B. Mir

12:30
Mini femení

C.B. Blanes — U.E. La Cellera – Amer – Les Planes

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — M. BOET Mataró 3 V.

10:45
Júnior A femení

C.E.J. L’Hospitalet — Tecnocasa C.B. Blanes A

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — Llavaneres Maresme

12:15
Cadet B femení

C.B. Salt — C.B. Blanes B

12:30
Infantil masculí 1er any

U.E. Mataró — Shoppins C.B. Blanes

9:00
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — C.B. Vilobí

9:00
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — C.B. Olot

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — Montessori-Palau

10:45
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — C.B. Cristinenc

10:45
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — Bàsquet Girona

11:00
Mini femení

C.B. Banyoles — C.B. Blanes

12:00
Cadet C femení

U.E. La Cellera – Amer – Les Planes — C.B. Blanes C

12:15
Pre-Infantil masculí

U.E. La Cellera – Amer – Les Planes — Shoppins C.B. Blanes

12:30
Pre-Infantil femení

C.B. Olot — Comas Immob. C.B. Blanes

17:45
Cadet masculí

Bàsquet Girona — Invoport C.B. Blanes

9:00
Infantil femení

C.E. Sant Nicolau — C.B. Blanes

10:30
Júnior A femení

JAC Sants — Tecnocasa C.B. Blanes A

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — C.E. Vilafant

12:15
Cadet A femení

SESE — C.B. Blanes A

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — U.E.R. Pineda de Mar

9:00
Cadet B femení

C.E. Palamós — C.B. Blanes B

9:00
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — C.B. La Vall d’en Bas

10:30
Mini A masculí

Bàsquet Arbúcies — Shoppins C.B. Blanes A

10:30
Mini B masculí

La Salle Palamós — Shoppins C.B. Blanes B

10:45
Infantil femení

C.B. Blanes — C. Joventut de Badalona

12:00
Infantil masculí promoció

C.B. Guíxols — C.B. Blanes

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — B. DRAFT Gramenet

12:30
Cadet masculí

U.E. Mataró — Invoport C.B. Blanes

12:30
Mini femení

C.B. Blanes — UNI Girona C.B. U12

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — C.B. ADEPAF

16:00
Júnior A masculí

U.E. Mataró — Vila Dental C.B. Blanes A

9:00
Mini A masculí

Shoppins C.B. Blanes A — A.E. Fornells

9:00
Infantil masculí promoció

C.B. Blanes — C.B. Farners

10:30
Infantil masculí 1er any

Sant Gervasi — Shoppins C.B. Blanes

10:30
Infantil femení

M. BOET Mataró 3 V. — C.B. Blanes

10:45
Mini B masculí

Shoppins C.B. Blanes B — C.B.U. Lloret

10:45
Mini femení

C.B. Farners — C.B. Blanes

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — Bisbal Bàsquet

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — C.B. Vilobí

12:00
Pre-Infantil masculí

B.C. Fontajau — Shoppins C.B. Blanes

12:00
Pre-Infantil femení

CESET — Comas Immob. C.B. Blanes

12:30
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — C.B. Vic

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — C.J.E. Terrassa

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — C.B. Mollet

17:45
Júnior A femení

U.E. Claret — Tecnocasa C.B. Blanes A

9:00
Pre-Infantil femení

Comas Immob. C.B. Blanes — GEIEG

9:00
Mini A masculí

C.B. Llagostera — Shoppins C.B. Blanes A

10:45
Infantil femení

C.B. Blanes — B. Ateneu Montserrat

10:45
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — C.E. Sant Nicolau

11:00
Mini B masculí

C.B. Roses — Shoppins C.B. Blanes B

12:30
Mini femení

C.B. Blanes — Uni Girona C.B. U11

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — C.B. Roses

16:00
Cadet B femení

C.B. Campdevànol — C.B. Blanes B

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — U.E. Mataró

20:00
Júnior A masculí

Bàsquet Girona — Vila Dental C.B. Blanes A

10:30
Cadet C femení

CESET — C.B. Blanes C

10:45
Cadet A femení

Bàsquet Girona — C.B. Blanes A

11:00
Cadet masculí

La Salle Manresa — Invoport C.B. Blanes

10:30
Pre-Infantil masculí

CESET — Shoppins C.B. Blanes

10:45
Infantil femení

C.B. Grup Barna — C.B. Blanes

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — C.B. Albera-Perelada

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — F.P.C.E. Begur

12:00
Infantil masculí 1er any

M. BOET Mataró 3 V. — Shoppins C.B. Blanes

12:30
Cadet masculí

Invoport C.B. Blanes — M. BOET Mataró 3 V.

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Femení Osona

17:30
Júnior A femení

Centre Catòlic — Tecnocasa C.B. Blanes A

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — Salesians Badalona

10:45
Infantil masculí 1er any

Shoppins C.B. Blanes — Sabadell Sud C.B.

10:45
Infantil femení

C.B. Blanes — Sabadell Sud C.B.

11:00
Cadet C femení

F.D. Cassanenc — C.B. Blanes C

11:00
Cadet masculí

U.B. Sant Adrià — Invoport C.B. Blanes

11:00
Cadet A femení

Escola Pia Olot — C.B. Blanes A

12:15
Cadet B femení

Vedruna Girona — C.B. Blanes B

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — Bàsquet Girona

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — Gramenet B.C.

10:45
Pre-Infantil masculí

Nou Caulés — Shoppins C.B. Blanes

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — B.C. Torroella

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — Escolàpies Figueres

12:00
Júnior A femení

Lestonnac — Tecnocasa C.B. Blanes A

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Femení Maresme

10:45
Cadet B femení

C.B. Blanes B — Vedruna Girona

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — C.B. Calella

13:00
Pre-Infantil masculí

Shoppins C.B. Blanes — C.E. Vilafant

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — U.E.R. Pineda de Mar

19:15
Júnior A masculí

U.E.R. Pineda de Mar — Vila Dental C.B. Blanes A

10:30
Cadet C femení

Bisbal Bàsquet — C.B. Blanes C

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — C.B. Farners

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — Lluïsos de Gràcia

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — C.B. Santa Coloma

19:30
Júnior A femení

SESE — Tecnocasa C.B. Blanes A

16:00
Cadet C femení

C.E. Caldes de Malavella — C.B. Blanes C

16:00
Júnior A femení

Tecnocasa C.B. Blanes A — Femení Osona

17:00
Júnior A masculí

C.B. Vic — Vila Dental C.B. Blanes A

11:15
Cadet A femení

Vilabàsquet Viladecans — C.B. Blanes A

10:45
Cadet C femení

C.B. Blanes C — C.B. Salt

12:30
Cadet A femení

C.B. Blanes A — C.B. Ipsi

17:45
Júnior A femení

C.B. Salt — Tecnocasa C.B. Blanes A

12:00
Júnior A masculí

Vila Dental C.B. Blanes A — U.E. Sant Cugat